0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. C
Bahrain
۱
۰
Iran
Finished
۲۰:۰۰
Cambodia
۰
۴
Iraq
Finished
۱۵:۰۰
  International World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. F
Tajikistan
۰
۳
Japan
Finished
۱۵:۴۵
Mongolia
۱
۲
Kyrgyzstan
Finished
۱۱:۳۰
  International European Championship, Qualification Group F
سوئد
-
-
اسپانيا
inprogress
۲۲:۱۵
Romania
-
-
Norway
inprogress
۲۲:۱۵
Faroe Islands
-
-
Malta
inprogress
۲۲:۱۵
  International World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. D
Palestine
۰
۰
Saudi Arabia
Finished
۱۶:۳۰
Singapore
۱
۳
Uzbekistan
Finished
۱۵:۱۵
  International European Championship, Qualification Group D
سوئیس
-
-
Ireland
inprogress
۲۲:۱۵
Gibraltar
-
-
Georgia
inprogress
۲۲:۱۵
  International World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. A
Philippines
۰
۰
China
Finished
۱۵:۳۰
Syria
۴
۰
Guam
Finished
۱۷:۳۰
Guam
-
-
Syria
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  International European Championship, Qualification Group G
Israel
-
-
Latvia
inprogress
۲۲:۱۵
  International بازی های ملی دوستانه
Denmark
۴
۰
Luxembourg
Finished
۲۰:۳۰
Chile
۳
۲
Guinea
Finished
۱۹:۳۰
Algeria
-
-
Colombia
inprogress
۲۲:۳۰
Morocco
-
-
Gabon
inprogress
۲۲:۳۰
Venezuela
۲
۰
Trinidad & Tobago
Finished
۰۱:۳۰
Kuwait
۱
۱
Turkmenistan
Finished
۱۹:۳۰
  International World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. B
Jordan
۳
۰
Nepal
Finished
۱۹:۳۰
چين تايپه
۱
۷
Australia
Finished
۱۵:۱۰
Nepal
-
-
Jordan
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  International World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. E
India
۱
۱
Bangladesh
Finished
۱۷:۳۰
قطر
۲
۱
Oman
Finished
۲۰:۰۰
  International World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. H
Korea Dpr
۰
۰
جمهوری کره
Finished
۱۲:۰۰
SRI Lanka
۰
۳
Lebanon
Finished
۱۷:۳۰
  International European Championship, Qualification Group J
Finland
۳
۰
ارمنستان
Finished
۱۹:۳۰
Liechtenstein
-
-
ایتالیا
inprogress
۲۲:۱۵
Greece
-
-
Bosnia & Herzegovina
inprogress
۲۲:۱۵
  International World Cup Qualification, AFC, Round 2, Gr. G
Thailand
۲
۱
يونايتد عرب امارات
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
۱
۳
ویتنام
Finished
۱۵:۰۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 6
مونته نگرو
۰
۲
اسپانيا
Finished
۲۰:۱۵
Israel
۳
۱
Faroe Islands
Finished
۲۰:۰۵
North Macedonia
۱
۱
Kazakhstan
Finished
۱۶:۰۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 9
بلژیک
-
-
Moldova
inprogress
۲۱:۳۰
Bosnia & Herzegovina
۰
۲
Germany
Finished
۱۹:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 3
انگليس
-
-
Austria
inprogress
۲۲:۱۵
Albania
۲
۱
Kosovo
Finished
۲۰:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 1
Luxembourg
۰
۳
سوئد
Finished
۲۰:۳۰
ايسلند
۱
۰
Ireland
Finished
۱۸:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 5
Estonia
۰
۵
روسیه
Finished
۱۹:۴۵
لهستان
۱
۰
صربستان
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
۰
۰
Bulgaria
Finished
۱۸:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 2
Slovakia
-
-
France
inprogress
۲۲:۳۰
Azerbaijan
۰
۱
سوئیس
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J.League 2
Yokohama FC
۳
۲
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
AC Goianiense GO
۰
۰
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۳۰
Guarani FC SP
۰
۲
Botafogo FC SP
Finished
۰۲:۳۰
SC Recife PE
۲
۰
Cuiaba EC MT
Finished
۰۲:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 7
Norway
۰
۴
Netherlands
Finished
۲۰:۰۰
Cyprus
۱
۱
Belarus
Finished
۱۶:۰۰
  Colombia Primera B, Clausura
Bogota FC
۰
۳
Tigres FC
Finished
۰۰:۰۰
Fortaleza FC
۲
۱
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۰۰
Itagui Leones FC
۲
۰
Orsomarso SC
Finished
۰۰:۰۰
CS Deportivo Pereira
۱
۰
Boca Juniors De Cali
Finished
۰۰:۰۰
Boyaca Chico FC
۲
۰
Atletico FC
Finished
۰۰:۰۰
CD Cortulua
۶
۰
Valledupar FC
Finished
۰۰:۰۰
Llaneros FC
۰
۱
Deportes Quindio
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
Real Cartagena FC
۳
۳
CD Real San Andres
بازی شروع نشده است
۰۰:۰۰
  International Youth U20 Friendly Games
پرتغال
۳
۴
ایتالیا
Finished
۱۹:۰۰
  England National League
Wrexham AFC
-
-
Chesterfield FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Colombia Primera A, Clausura
CD Atletico Huila
۱
۲
CA Bucaramanga
Finished
۰۳:۳۰
  Norway Toppserien, Women
Kolbotn
۴
۰
Fart
Finished
۱۴:۳۰
  International Youth U19 European Championship Qualif. - Gr. 13
Georgia
-
-
Croatia
inprogress
۲۱:۳۰
Kazakhstan
-
-
Hungary
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera B
CSD Rangers
۱
۱
Deportes Magallanes
Finished
۰۱:۳۰
  Lithuania A Lyga
Vilniaus Riteriai
۱
۲
Suduva Marijampole
Finished
۲۰:۰۰
  International Youth U21 Friendly Games
Slovenia
۱
۰
Hungary
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Bet South B
SC Beer Sheva
۱
۲
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۹:۳۰
Maccabi Ironi Netivot
۱
۰
SC Hapoel Lod
Finished
۱۶:۰۰
Moadon Zeirey Rahat
۲
۳
MS Ironi Kuseifa
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Gedera
۳
۸
Beitar Ironi Kiryat Gat
Finished
۱۶:۰۰
FC Beitar Yavne
۲
۰
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۶:۰۰
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
۶
۱
Beitar Ironi Maale Adumim
Finished
۱۶:۰۰
  Chile Primera Division
Cobresal
-
-
CD Palestino
inprogress
۲۲:۰۰
  Russia Zone Moscow
Zelenograd
۴
۴
FC FSM
Finished
۱۴:۳۰
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
-
-
FC Zenit Moscow
inprogress
۱۳:۳۰
Letniy Dozhdik
-
-
SSH 75
inprogress
۱۶:۳۰
  International Youth U19 European Championship Qualif. - Gr. 3
اسکاتلند
-
-
Germany
inprogress
۲۱:۳۵
  Argentina Primera Nacional, Group B
Quilmes Atletico Club
۱
۴
San Martin De Tucuman
Finished
۰۳:۴۰
CA Defensores De Belgrano
-
-
Club Almagro
inprogress
۲۲:۰۰
Atletico De Rafaela
۳
۲
Instituto AC Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Jong FC Emmen
۳
۲
SC Cambuur
Finished
۱۵:۳۰
TP Jastrzab Bielszowice
۲
۲
Sosnica Gliwice
Finished
۱۶:۳۰
  England Amateur Isthmian League, Premier Division
Folkestone Invicta
-
-
Cheshunt FC
inprogress
۲۲:۱۵
Merstham
-
-
Cray Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
  Israel Liga Bet South A
Otzma Football Club Holon
۲
۱
Hapoel Kiryat Ono
Finished
۱۹:۰۰
Beitar Ramat Gan
۱
۱
Hapoel Kfar Casem Shua
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۱
SC Tzeirey Taibe
Finished
۲۰:۰۰
Beitar Petah Tikva
۵
۳
Hapoel Kfar Bara
Finished
۱۵:۰۰
SC Bnei Yaffo Ortodoxim
۱
۳
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Hod Hasharon
۰
۲
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Finished
۱۶:۰۰
  Israel Liga Bet North A
Beitar Naharia
۰
۴
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera D Metropolitana
Puerto Nuevo
-
-
CS Barracas
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Paraguayo
-
-
Claypole
inprogress
۲۲:۰۰
Juventud Unida San Miguel
-
-
Defensores De Cambaceres
inprogress
۲۲:۰۰
  Wales لیگ برتر
Connahs Quay Nomads FC
-
-
Caernarfon Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Argentina Primera C
Real Pilar FC
-
-
CA Ferrocarril Midland
inprogress
۲۲:۰۰
CSD Merlo
-
-
Cscd Laferrere
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B, Apertura
CA Defensores Unidos
-
-
CA Argentino De Quilmes
inprogress
۲۲:۰۰
Sacachispas FC
-
-
ASD Justo Jose De Urquiza
inprogress
۲۲:۰۰
CD Uai Urquiza
-
-
CA Villa San Carlos
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland Puchar Polski
KS Cyklon Rogoznik
۰
۲
Ks Unia Dabrowa Gornicza
Finished
۱۷:۱۵
Lks Drama Zbroslawice
-
-
Gwarek Tarnowskie Gory
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  England Amateur Northern Premier League, Premier Division
FC United of Manchester
-
-
Basford United
inprogress
۲۲:۱۵
Gainsborough Trinity
-
-
Buxton FC
inprogress
۲۲:۱۵
Lancaster City
-
-
Radcliffe FC
inprogress
۲۲:۱۵
Morpeth Town
-
-
Atherton Collieries
inprogress
۲۲:۱۵
Stalybridge Celtic
-
-
Stafford Rangers
inprogress
۲۲:۱۵
Witton Albion
-
-
Ashton United FC
inprogress
۲۲:۱۵
  England EFL Trophy, Northern Group G
Carlisle United
-
-
بلک پول
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 1
Brondby IF
-
-
کپنهاگن
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Russia Zone SFD/NCFD
FK Angusht Nazran
-
-
Volgar M Astrahan Youth
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Serbia Superliga, Women
Zfk Zemun
-
-
Zfk Pozarevac
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Ukraine Vyscha League Zaporizhya Region
Motor Zaporizhya
-
-
FC Berdyansk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Uganda Police Fc
-
-
Proline FC
Finished
۱۷:۰۰
Kampala Capital City Authority FC
-
-
Kyetume FC
Finished
۱۷:۰۰
  Russia Moscow Championship
Torpedo-m
-
-
Rosich-2
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Israel Liga Bet North B
Ironi Nesher
-
-
Maccabi Bney Reine
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  England Amateur Southern League, Premier Division Central
Bromsgrove Sporting FC
-
-
Hednesford Town
inprogress
۲۲:۱۵
  England Amateur Southern League, Premier Division South
Beaconsfield Town
-
-
Hartley Wintney
inprogress
۲۲:۱۵
Hayes & Yeading United FC
-
-
Hendon FC
inprogress
۲۲:۱۵
Metropolitan Police
-
-
Swindon Supermarine
inprogress
۲۲:۱۵
Salisbury FC
-
-
Taunton Town
inprogress
۲۲:۱۵
Walton Casuals
-
-
Gosport Borough
inprogress
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید